جلسه روحانيون . موذنين و پاسداران مساجد

   در مورخ 26/7/82‌ بنابه دعوت قبلي كانون فرهنگي هنري ماموستا مولوي وابسته به مسجد قباء پاوه ،‌جلسه‌اي بمنظور استقبال از ماه صيام و قيام و تشويق و تقدير از زحمات روحانيون ،‌ مؤذنين و پاسداران مساجد شهر پاوه و چند روستاي حومه در محل مسجد قباء پاوه تشكيل شد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

دراين مراسم  ابتدا تلاوت آياتي از كلام الله مجيد قرائت شد و سپس گروه سرود مسجد قباء سرود زيبايي را تقديم حضار كردند .

در ادامه برنامه ماموستا حاج ملا قادر قادري امام جمعه پاوه ضمن تشكر از بانيان جلسه ،‌ هدف از برگزاري اين چنين مراسماتي  را نزديكي روحانيون و خدمتگذاران مساجد به يكديگر برشمردند و افزودند روحانيون ‌،‌  مؤذنين و پاسداران مساجد در طول سال بدون هيچگونه چشمداشتي و در كمال وقار در سنگر دين و حفاظت از مسجد اين مهمترين پايگاه محمدي(ص) ‌تلاش وكوشش مي كنند و لازم است هرسال يكبار بمنظور دلگرمي و شوق به ادامه كار مورد تشويق قرار گيرند .

وي با اشاره به احاديث و رواياتي ،‌كار اين عزيزان را از ديدگاه قرآن و احاديث بسيار                با اهميت خواند و افزود پاداش واقعي شما در نزد پرودگار محفوظ است .

امام جمعه پاوه با اشاره به عدم پرداخت حقوق روحانيون اهل سنت در هفت ماه گذشته افزود ، هرچند حقوق روحانيون اهل سنت بسيار اندک است ليکن لازم است مسئولين مربوطه حداقل آن را در موعد مقرر پرداخت نمايند.تا موجب دلسردی اين قشر زحمت کش نشود . 

/ 3 نظر / 10 بازدید
مصلح قادري (‌پاسخ پيام )

دوست عزيز بانام مستعار علی سلام اولاٌ بخاطر رعايت نکردن پاره‌‌ای مسائل پيام شما را حذف کردم ثانياٌ لازم بود برای دريافت پاسخ حداقل ايميل خود را وارد می کرديد .

كلاشينكف

باسلام! لطفا بفرماييد مگر جز اين است که در منطق اهل سنت...فرمانروا و حاکم هرکه باشد ..مصداق ولی امر در آيه اطعيوا الله و رسول و...می باشد؟ مگر جز اين است که در زمان شاه ..روحانيون اهل سنت حقوق بگير رسمی شاه بودند؟